Bonus za doładowanie
2011-11-07

Drodzy Aukcjonerzy,

W dniu 2011-11-07 wprowadzamy promocję "Bonus za doładowanie", z której na pewno będą zadowoleni wszyscy aktywni użytkownicy naszego serwisu.

Co to jest bonus (inaczej: gratis) i jak działa? Bonus to procent, o który nasze doładowania będą powiększane przy kolejnych zakupach. Np. mając bonus równy 100% i kupując doładowanie za 9zł, otrzymamy nie 9 tylko 18zł do wykorzystania w Aukcjonerze.

Aby zwiększać swój bonus, wystarczy normalnie kupować doładowania w serwisie. Bonus zwiększa się o jedną dziesiątą tego ile złotych wpłacimy. Np. dla wpłaty 39zł, nasz bonus zwiększa się o 3,9%.

Każdy nowy użytkownik startuje z bonusem równym zero, zaś dotychczasowi użytkownicy mają od razu przypisany bonus równy sumie dotychczasowych wpłat, podzielonej przez 10.

Każdy może zdobyć maksymalnie 1000% bonus, dzięki czemu kupowane doładowania mogą być przy tej samej cenie nawet 11-krotnie większe.

Jeżeli dane doładowanie zawiera część złotówkową oraz gratisową (np. gratisowe strzały), to bonus działa tylko na część złotówkową. Listę dostępnych doładowań (bez bonusów) można znaleźć tutaj, zaś na stronach z płatnościami zawsze podawane są doładowania z uwzględnieniem Państwa aktualnego bonusu.

Mamy nadzieję, że promocja przypadnie Państwu do gustu.

Szczegóły w regulaminie.

Autor: Aukcjoner

Komentarze:

Dzień dobry,
jak mogę doładować konto? Podpięty system płatności nie działa. Od wczoraj nie mogę zrobić doładowania.
Autor: konrad123-k1 Dodany: 2024-02-23 22:14

@konrad123-k1 wszystko wydaje się działać poprawnie - czy pokazuje się jakiś komunikat błędu? Najlepiej prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.
Autor: admin Dodany: 2024-02-26 11:22

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
Aukcjoner.pl: regulamin | prywatność | rodo | kontakt