PP Allegro: uważaj na swoje pieniądze!
2008-01-03

Całe szczęście, że wczoraj zalogowałem się do Programu Partnerskiego Allegro! A nie zaglądałem tam od kilku miesięcy.

Po wejściu tam widzimy napis:

"7 stycznia 2008 roku zamykamy pierwszy Program Partnerski. Jeśli masz środki na koncie w dawnym Programie Partnerskim, zdecyduj przed tą datą, co chcesz z nimi zrobić"

Gdy zaczniemy czytać dalej, dowiemy się, że jeśli nie zdążymy przed tą datą wszystkie nasze zarobione pieniądze przepadną!

Ja już drukuję dla Allegro fakturę, ale zastanawiam się ile osób to przegapi. Nigdzie na stronie głównej Allegro nie informuje o tej zmianie (zmienia się cały regulamin PP, ale jeszcze nie czytałem; jedynie na szybko informuję Was abyśie nie przegapili czekających na Was pieniędzy); nie dostałem też żadnego e-maila z ponagleniem.

Ciekaw jestem też czy Allegro tak może. Pomijam fakt kolejnej niezapowiedzianej zmiany regulaminu. Ale jakby nie było, biorąc udział w Programie Partnerskim wykonujemy dla Allegro pracę (zlecenie tytułem najmu powierzchni reklamowej). I nagle Allegro stwierdza, że pieniędzy nam może nie wypłacić; po cichu chyba licząc na właśnie takie zakończenie sprawy. Co Wy na to?

Autor: Konrad | Źródło

Komentarze:

A gdy zaczniemy czytać jeszcze dalej to uznamy, że to dotyczy "dawnego" programu, który ZAKOŃCZYŁ się na koniec września 2005 i możemy pogratulować tylko osobom, które mają jeszcze środki na koncie w styczniu 2008 a nie przeszły jeszcze do nowego programu...
Nowy program, który wystartował w roku 2005 działać będzie dalej i tylko co najmniej niezręcznoscią można nazwać fakt, że komunikat o zakończeniu dawnego programu mają również uczestnicy, którzy od dawna "siedzą" już w nowym programie, a których tenże komunikat NIE DOTYCZY.

Dla jasności zacytuje przedstawiciela Allegro:

"Chciałabym niniejszym wyjaśnić, że z dniem 7.01.2008 zamykamy tzw. stary Program Partnerski Allegro, który funkcjonował do września 2005 roku. Część ówczesnych Partnerów nie zdecydowała się na rozpoczęcie działalności w nowym Programie, dlatego dajemy im możliwość wypłacenia zgromadzonych środków lub też przeniesienia się do aktualnego Programu.

Dla czynnych Partnerów Allegro, uczestniczących w naszym Programie Partnerskim na obecnych zasadach, nie zachodzą żadne zmiany."
Autor: Marcin Dodany: 2008-01-05 10:57

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.