Narzędzia na Aukcje Internetowe

Narzędzia dla sprzedających:

galerie zdjęć na Allegro
Narzędzie do wstawiania zdjęć do aukcji za darmo. Dodatkowo możesz zdjęcia podpisać, aby uchronić je przed kradzieżą. Duże możliwości konfiguracyjne. Jeżeli dużo sprzedajesz, możesz dzięki temu narzędziu oszczędzić setki złotych.

panele aukcyjne
Narzędzie pozwala zwiększyć sprzedaż, poprzez reklamowanie na aukcji innych swoich produktów. Większość profesjonalnych sprzedawców na Allegro posiada panele aukcji. Teraz dzięki mikroopłatom, z paneli mogą korzystać nie tylko duzi, ale i mali sprzedawcy.

liczniki odwiedzin
Narzędzie do prowadzenie statystyk odwiedzin aukcji lub strony "O mnie". Dowiesz się między innymi w jakich godzinach i w jakie dni zainteresowanie Twoją aukcją jest największe.

Narzędzia dla kupujących:

snajper aukcyjny
Program do automatycznej licytacji. Dzięki niemu możesz kupować taniej i zwiększyć szansę na wygranie aukcji. Działanie snajpera polega na tym, że licytuje on w ostatniej chwili, dzięki czemu unika się niepotrzbnego podbijania cen aukcji.

opinie o kontrahentach
Narzędzie pomaga w zorientowaniu się, który sprzedawca jest godny zaufania, a który nie. Pozwala zamieszczać opinie o sprzedających i w ten sposób dopomóc innym kupującym. W każdej opinii oceniasz osobno obsługę, osobno sam towar i szybkość przesyłki. Istnieje także możliwość dodawania zdjęć do opinii.

przypominanie o aukcjach
Program śledzi wybraną przez Ciebie aukcję i w wybranym przez Ciebie momencie przypomina Ci o niej podając aktualną cenę. Dzięki niemu nie zapomnisz już o ciekawej ofercie. Powiadomienia otrzymujesz na e-mail.

liczniki odwiedzin
Narzędzie do prowadzenie statystyk odwiedzin aukcji lub strony "O mnie". Dowiesz się między innymi w jakich godzinach i w jakie dni zainteresowanie Twoją aukcją jest największe.Aukcjoner.pl: regulamin | prywatność | rodo | kontakt