Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

Odpowiedź na to pytanie jest dosyć długa, jednak zapewniamy, że przeczytanie poniższego tekstu opłaci Ci się. Poniżej przygotowaliśmy listę powodów, dla których warto z nami współpracować.

 • Możesz dużo zarobić
  Nasz program partnerski jest bardzo hojny. Otrzymujesz aż 25% prowizji za wpłaty poleconych użytkowników. Do tego korzystasz z dwóch poziomów poleceń! Pamiętaj, że prowizja jest wieczna - raz zdobytych poleconych nikt Ci już nie odbierze.
  Porównaj to wszystko z PP Allegro, w którym prowizje od poleconych użytkowników otrzymuje się tylko przez rok.
 • Kupujących na aukcjach jest więcej niż sprzedających
  Spośród kilku milionów Allegrowiczów, tylko parę procent aktywnie sprzedaje. Kupują natomiast prawie wszyscy. Dlatego właśnie polecając np. snajpera aukcyjnego masz większą szansę na prowizje, bo snajpera używają przede wszystkim kupujący, a tych jest dużo!
  Porównaj to z PP Allegro, który oferuje prowizję 30%, ale tylko od sprzedaży poleconych użytkowników. Dlatego w Allegro najczęściej jest tak, że te 30% nie przynosi dużego dochodu.
 • Korzystasz z dwóch poziomów poleconych użytkowników
  Być może użytkownik, któremu polecisz nasz serwis nie będzie zainteresowany snajperem, tylko jakimś innym narzędziem - np. galeriami czy licznikami odwiedzin. Jeżeli je zamieści na popularnej stronie WWW, wówczas sam może zdobyć poleconych użytkowników. Dzięki temu, że nasz PP jest dwupoziomowy Ty ciągle będziesz korzystał z wpłat takich użytkowników.
  Pamiętaj więc, że warto polecać nie tylko snajpera, ale także inne nasze narzędzia. Mogą one grać istotną rolę w budowaniu Twojego drugiego poziomu poleconych użytkowników.
 • Polecasz coś co się kupującym na pewno przyda
  Tu nie sprzedajesz niczego w stylu "kup pan cegłę". Zamiast tego polecasz narzędzia, które są przydatne i użyteczne. Narzędzia dzięki którym ich użytkownicy naprawde oszczędzają swoje pieniądze.
  Porównaj to z innymi programami partnerskimi - w nich często polecasz rzeczy, których sam nigdy byś nie kupił. Dlatego właśnie nasz PP jest bardzo skuteczny.
 • Ceny strzałów do snajpera nie są wysokie
  Bez specjalnego wysiłku przekonasz potencjalnych poleconych, że warto używać snajpera w Aukcjoner.pl. Po prostu oferujemy niższe ceny. W porównaniu z tym ile można zaoszczędzić dzięki snajperowi ich koszt jest znikomy.
  Porównaj to z PP, w których reklamujesz drogie, luksusowe produkty, z których kupujący i tak nie mają żadnego pożytku. Przekonać ich do zakupu jest bardzo trudno.
 • Duży i chłonny rynek
  Pamiętaj, że obecnie użytkownicy snajpera aukcyjnego to elita wsród użytkowników aukcji. Innymi słowy z serwisów takich korzysta niewiele osób, co z drugiej strony oznacza, że przed Tobą ogromne szanse na zyskanie poleconych użytkowników!
  Porównaj to z Allegro mającym ponad 6 mln użytkowników - prawie każdy zna Allegro i ma w nim konto. Nakłonić kogoś do rejestracji jest trudnym zadaniem.
 • Dodajemy nowe narzędzia
  Co pewien czas dodajemy i będziemy dodawać nowe narzędzia. Część z nich będzie darmowa, ale część może być odpłatna. Mając bazę poleconych użytkowników, możesz z niej korzystać także w przyszłości, gdy część z nich będzie chciała używać nowych, płatnych narzędzi w serwisie.
  Pamiętaj więc, że w przyszłości Twój dochód może się powiększyć o prowizje od innych narzędzi oprócz snajpera.
 • Używamy stabilnego oprogramowania
  Zarówno snajper jak i inne nasze narzędzia są obecnie bardzo stabilne i godne zaufania. Ponadto dla naszych użytkowników oferujemy ciągłe wsparcie i pomoc online.
  Przy takim narzędziu jak snajper warto zapłacić te kilka groszy i być pewnym swego. Używając amatorskich i darmowych rozwiązań bardzo ryzykujemy - niska skuteczność, awaryjność, brak pomocy technicznej - to tylko niektóre z zagrożeń, które mogą nas spotkać.

Aukcjoner.pl: regulamin | prywatność | rodo | kontakt